Filter

W tej kategorii można znaleźć bogaty asortyment listw cenowych służących do prezentacji cen produktów w sklepach i galeriach. Oferowane listwy cenowe do regałów sklepowych z powodzeniem posłużą zarówno w mniejszym sklepie, w sprzedaży detalicznej, jak i w większej galerii handlowej lub przy sprzedaży hurtowej.

a Lista cenowa samoprzylepna może być z powodzeniem przyklejana na każdego rodzaju meble sklepowe bez obawy o ich zniszczenie. Oferowane w sklepie listwy są niezwykle wytrzymałe, elastyczne, trwale przylegają do powierzchni nie niszcząc jej, dzięki czemu są rozwiązaniem nie tylko efektywnym, ale również bezpiecznym i ergonomicznym. Trwała i prosta w użytkowaniu konstrukcja listwy pozwala na sprawną wymianę etykiet cenowych oraz utrzymanie ich w dobrym, estetycznym stanie, bez konieczności częstej wymiany. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązania w swoim sklepie lub galerii pozwoli na dobrą organizację i szybką pracę, oraz prostą i bezproblemową zmianę cen produktów bez konieczności demontażu listwy.

Oferowane w kategorii wyposażenie sklepów oraz profesjonalne akcesoria cechuje wyjątkowa jakość wykonania oraz staranność wykończenia elementu. Proponujemy produkty tylko od sprawdzonych i zaufanych producentów, zwracamy uwagę na doświadczenie i sukcesy na rynku oraz w branży. Gwarantujemy, że elementy i akcesoria są nie tylko proste i intuicyjne w obsłudze, ale i bezpieczne dzięki wysokiej dbałości o najdrobniejsze szczegóły podczas produkcji. Oferujemy tylko produkty trwałe, funkcjonalne, przez długi czas zachowujące swój pierwotny wygląd. W razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem w kwestii doboru akcesoriów i skompletowania zamówienia, spełniającego wymagania każdego klienta. Nasi doświadczeni pracownicy z pewnością odpowiedzą na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia!