Filter

Półka sklepowa to podstawa

Odpowiednia półka sklepowa to warunek zainteresowania potencjalnego klienta towarem. Właściwa wysokość, budowa, a także estetyka przyciągają wzrok poszukujących produktów, zagubionych między regałami konsumentów. Z tego względu posiadanie wysokiej jakości półek sklepowych, dostosowanych do przyzwyczajeń klientów, jest niezwykle istotne w prowadzeniu sklepu, marketu czy dyskontu.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą półek sklepowych, dlatego wiemy, jak ważne jest właściwe wyposażenie sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nabycia półki, która uczyni Wasz lokal lepszym, przyjemniejszym, zachęcającym konsumentów do zakupów.

Sprzedaż półek sklepowych

Jedną z naszych specjalności jest sprzedaż półek sklepowych. W trosce o dobro naszych Klientów oferujemy wybór różnego rodzaju półek, które zwrócą uwagę, przyciągną wzrok potencjalnych konsumentów, a jednocześnie będą stabilne, wygodne w użyciu, łatwe w transporcie oraz bezpieczne dla klientów i pracowników. Dzięki dużemu asortymentowi, możecie Państwo wybrać ten typ półki, który będzie odpowiadał Waszym wymaganiom oraz potrzebom przestrzennym Waszych lokali.

Rodzaje półek sklepowych

W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje półek sklepowych. Są to:

  • półki sklepowe metalowe,
  • półki do regałów magazynowych,
  • półki narożnikowe.

Dysponujemy półkami w różnych wymiarach, co pozwoli Państwu dopasować regały do powierzchni Waszego sklepu. Nasze produkty są wytrzymałe, odpowiednio skonstruowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu posłużą w Państwa firmach przez wiele lat.

Wyposażenie sklepów

Poza półkami sklepowymi, nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wielu innych elementów wyposażenia sklepów. Są to między innymi: regały sklepowe, elementy regałów Mago, kosze sklepowe oraz akcesoria do wyposażenia sklepów. Posiadamy także listwy cenowe, tak zwane popychacze towaru oraz podpórki i podkładki antypoślizgowe. Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z pozostałymi przedmiotami dostępnymi w naszej ofercie.